w górę

naturalne karmy
dla twojego czworonożnego przyjaciela

Karmy Nutrivite charakteryzuje krótki skład,
a pierwsze miejsce na liście zawsze zajmuje mięso.
Karmy nie zawierają barwników, konserwantów ani dodatków smakowych,
a nowoczesne metody produkcji pozwalają na zachowanie
pełnej wartościowości stosowanych składników.

prawdziwe składniki robią prawdziwą różnicę

gwarancja
jakości
sprawdzone
składniki
bez sztucznych
dodatków
nowoczesność
& tradycja

Najczęściej zadawane pytania

 • Gdzie mogę kupić karmy Nutrivite?

  Karmy marki Nutrivite są dostępne w dobrych sklepach stacjonarnych i internetowych na terenie kraju. Na terenie Polski posiadamy jednego Dystrybutora, który zajmuje się dostarczaniem karm do sklepów. Jeżeli w Twojej okolicy nie ma sklepu z ofertą karmy Nutrivite, napisz do nas!

 • Czy karmę mogę kupić przez Internet?

  Tak. Karmy są dostępne w Internecie, w tym na Allegro. Jeżeli nie udało Ci się ich znaleźć, prosimy o kontakt – pomożemy ?

 • Czy wszystkie karmy są monobiałkowe?

  Wszystkie karmy suche marki Nutrivite w wersji dla psów i kotów dorosłych są monobiałkowe. Pomaga to w dietach eliminacyjnych, gdy istnieje podejrzenie, iż pies lub kot ma uczulenie na konkretny rodzaj mięsa. Stosując karmy Nutrivite można wyeliminować dane białko i w ten sposób rozwiązać problem uczuleń. Test nowego rodzaju białka powinien trwać przynajmniej 3-4 tygodnie, aby był wiążący.

 • Ile jedzenia podawać psu/kotu?

  Na stronie każdego rodzaju karmy znajduje się tabela z jej dawkowaniem. W przypadku psów i kotów dorosłych jest to dawka dzienna na daną masę ciała. Jeśli chodzi o kwestię szczeniąt i kociąt, w tabeli należy uwzględnić docelową (szacowaną) wagę zwierzęcia dorosłego.

 • Czym różnią się karmy Nutrivite od Nutrivite SUPERFOOD?

  SUPERFOOD to najnowsza klasa karmy dla psów. W jej składzie, poza większą zawartością mięsa i podrobów, znajdziemy za każdym razem mieszankę 5 starannie dobranych składników Superfoods, z których każdy ma wyjątkowe korzyści dla organizmu.

 • Gdzie są produkowane karmy Nutrivite?

  Ze względu na różne rodzaje technologii potrzebnych do produkcji karm zdecydowaliśmy, iż karmy suche powstawać będą w Wielkiej Brytanii, gdzie znajduje się najnowocześniejszy na świecie zakład produkcji karmy dla zwierząt. Karmy mokre z kolei powstają w małej, rodzinnej manufakturze na terenie Polski.

 • Czy karmy zawierają barwniki, sztuczne konserwanty lub dodatki smakowe?

  Nie. Żadna z karm nie zawiera barwników ani sztucznych dodatków. Wszystkie karmy suche naszej marki są konserwowane w sposób naturalny przy zastosowaniu wyciągu z rozmarynu. W przypadku karm mokrych korzystamy jedynie z konserwowania przy pomocy temperatury.

 • Czy karmy są chętnie jedzone przez psy i koty wybredne?

  Wszystko oczywiście zależy od preferencji danego zwierzaka, ale coraz więcej osób przekonuje się, iż karma wyprodukowana z dobrej jakości składników przekłada się na apetyt po stronie czworonoga. Otrzymujemy dużo bardzo pozytywnych opinii z całego kraju pokazujących, iż wiele psów i kotów wybrednych zajada się naszą karmą. Zachęcamy do przetestowania!

masz pytania? skontaktuj się z nami!

+48 881 761 905

kontakt@nutrivite.pl

napisz do nas

porozmawiajmy o żywieniu naszych milusińskich

  masz pytania? skontaktuj się z nami!

  +48 881 761 905

  kontakt@nutrivite.pl